Ana sayfa | Tatil Köyleri Tatil köyüMartı Resort De LuxeHotel

Kategori: Hotel
Oda sayısı: 272
Yatak kapasitesi: 561
Rezervasyon:(252) 455 34 40
Tatilkoyleri.net indirim kodu:
Martı Resort De Luxe
Martı Resort De Luxe
5 Yıldızlı standartlara ship Martı Resort De Luxe Otel deniz kıyısında, özel plaj, Turunç 20 km, Dalaman hava alanına 110 km mesafede yer almaktadır. Otel'in 2 suit oda, 2 özürlü odası, 44 sigara içilmeyen oda, 252 standart odası toplamda 272 oda, 561 yatak kapasitesi ve deniz, bahçe manzarası vardır.

Otel Martı Resort De Luxe'de spor ve rekreasyon, açık yüzme havuzu, ısıtmalı kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, masaj, fitness center, aerobik, masa tenisi, bilardo, disko, animasyon programı, tenis, plaj voleybolu, basketbol, bisiklet, jogging, çocuk oyun alanı, muz, jet ski, kano, rüzgar sörfü, yelken. Martı Resort De Luxe Otel'de yeme ve içme, herşey dahil, pastane, lobi bar, snack bar, havuz bar, sahil bar, açık büfe servis, 2 açık restorant ve 1 kapalı restorantında Türk mutfağı, Fransız mutfağı, Çin mutfağı, İtalyan mutfağı, ve Vejeteryen mutfağı. Martı Resort De Luxe Otel'in semineri ve konferans için tam donanımlı 4 toplamtı salonunda tepegöz, projeksiyon perdesi, slide projektör, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, klima, ışık sistemi,.

İletişim
  • Tel: (252) 455 34 40
  • Fax: (252) 455 39 98
  • Tag: Martı Resort De Luxe Tatil köyü, Martı Resort De Luxe Tatil, Martı Resort De Luxe hotel, marmaris Martı Resort De Luxe, marmaris Martı Resort De Luxe tatil, marmaris Martı Resort De Luxe hotel.