Ana sayfa | Tatil Köyleri Tatil köyüClub AsteriaHotel

Kategori: Hotel
Oda sayısı: 467
Yatak kapasitesi: 0
Rezervasyon:(242) 725 40 01 Pbx
Tatilkoyleri.net indirim kodu:
Club Asteria
Club Asteria
Otel Belek yöresinin ve masmavi Akdeniz'in uzun ve geniş kumsalının hemen yanında 125 dönüm arazi üzerine Lykia Mimarisi tarzında 2 katlı konaklama üniteleri olarak yapılandırılmıştır. Özenle seçilen çam, hurma, palmiye ve benzer ağaçların süslediği, yemyeşil bir bitki örtüsünün kapladığı, tarih ve tabiat ile iç içe, çeşitli konfor, eğlence ve dinlence imkanlarını size sunmaktadır. Otel Turizm Bakanlığı tarafından Çevre Dostu Üç Çam Özel Çevre Ödülü ve Çevre Koruma Vakfı tarafından Uluslararası Temiz Deniz ve Plaj ödülü olan Mavi Bayrak ödülleri ile onurlandırılmıştır.

Gündüz ve akşam animasyon aktiviteler, özel gösteriler. Plaj Voleybolu, Mini Futbol, Masa tenisi, Fitness salonu, Dart, Aerobik, Step, Okçuluk, Koşu, 4 Tenis Sahası, Squash sahası, Bilardo, Sörf (ehliyetli olanlara), deniz bisikleti. Otelde bulunan alışveriş merkezinde; Kuyumcu, Kuaför, Mini-Market, Hediyelik Eşya, Butik, Fotoğrafçı, Araba Kiralama bulunmaktadır, .

İletişim
  • Tel: (242) 725 40 01 Pbx
  • Fax: (242) 725 45 20
  • Tag: Club Asteria Tatil köyü, Club Asteria Tatil, Club Asteria hotel, antalya Club Asteria, antalya Club Asteria tatil, antalya Club Asteria hotel.